Koronawirus: Steinzeug-Keramo tworzy infolinię i umożliwia spotkania przez telefon

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, dotyczącą zagrożenia rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 (koronawirus), Steinzeug-Keramo dokłada wszelkich starań, aby zapewnić płynną realizację działań operacyjnych a w szczególności utrzymać naszą wzajemną komunikację.

Do naszych naturalnych zobowiązań, jednak z zachowaniem należytej ostrożności, należy zachowanie kluczowego i niezbędnego bezpośredniego kontaktu. To dlatego niezwłocznie stworzyliśmy infolinię telefoniczną, na wypadek gdyby obecnie nie przyjmowaliście Państwo odwiedzających. Nasi pracownicy dostępni przy telefonie infolinii od godziny 08:00 do godziny 16:00 udzielą ważnych i bieżących informacji na temat produktów i dostaw. Personel infolinii może także zapewnić połączenie z naszymi wyspecjalizowanymi działami.

Oczywiście, klienci mogą także skorzystać z infolinii, aby umówić bezpośrednie spotkanie telefoniczne lub wideokonferencję z przedstawicielem regionalnym.

Zapewniamy wszystkich naszych klientów, że w najwyższym stopniu przestrzegamy obowiązku dbania o naszych pracowników. Nasz zespół sprzedaży dokładnie przestrzega wszelkich wymagań z zakresu higieny oraz ściśle stosuje się do zasad ostrożności i zachowania w zakresie wszelkich kontaktów osobistych. W ten sposób, bezpośrednie spotkania z klientami pozostają możliwe.